Chocolate

Entertainment (eng)

NEW! CHOCOLATE BIRTHDAY

Menu

Snack
*Duck liver with chocolate

Hot meal
* Duck in chocolate

Dessert
* Chocolate cake
* Chocolate ice-cream

Drinks
* Chocolate coffee
* Chocolate beer

tortas

Believe me – it is very tasty and impressive!

Your guests will remember this birthday for a long time

Location: AJ Šokoladinė, Didžioji g. 3, Vilnius

Price per person – 50 eur.

Phone for inquiries – +37064030011

pramogos

AJ ŠOKOLADO SKULPTŪRŲ MUZIEJUS

Didelius ir mažus šokolado mylėtojus kviečiame ne tik ragauti, bet ir pažinti šokoladą. Tam 2018 m. Trakuose atidarėme pirmąjį Lietuvoje šokoladinių skulptūrų muziejų. Šiame gardžiai kvepiančiame muziejuje lankytojai turi galimybę pamatyti virš 100 skirtingų skulptūrų iš šokolado. Muziejuje įrengti net keturi įspūdingi ir gardžiai kvepiantys kambariai skirtingomis temomis: Majų, Kolumbo, filmo „Šokoladas“, filmo „Smagus gyvenimas“. Šio muziejaus įkūrimui prireikė net dviejų tonų balto, juodo ir pieniško šokolado. Nepraleiskite progos apsilankyti šioje unikalioje vietoje, kuri  palieka neišdildomus įspūdžius ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Darbo laikas:                                                                                              Pirmadienį – penktadienį 08:30 – 20:00 val.                                            Šeštadienį – sekmadienį 10:00 – 20:00 val.                                                 Bilieto kaina 5 €.                                                                                        Informacija: 8-655 71143 arba info@ajsokoladas.lt 
Adresas: Vytauto g. 4, Trakai, Lietuva

EDUKACINIS ŠOKOLADO GAMINIMO ŠOU

Šokoladas, sukurtas Jūsų rankomis

Mūsų klientų pamėgta pramoga, po kurios visi išeina pilni įspūdžių. Tai 1-1,5 val. trukmės edukacinė programa, kurios metu pamatysite, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, turėsite galimybę prisiliesti prie šokolado gamybos ir patys. Ne tik išgirsite apie šokolado istoriją, bet savo rankomis kursite skaniausius šokoladinius šedevrus, kuriuos galėsite pasiimti su savimi. Tai smagus ir skanus laiko praleidimas, kurio metu Jūsų laukia daugybė gardžių prizų ir papildoma nuolaida šokoladinėje parduodamiems gaminiams.

Kaina vaikams – nuo 15 € (iki 18 m.), suaugusiems – nuo 15 €.
Minimali renginio kaina 200 €.
Paslaugos atlikimo vietos: Vytauto g. 4, Trakai bei Didžioji g. 3, Vilnius.
Vienu metu galime priimti iki 50 vaikų Trakuose bei iki 30 vaikų Vilniuje.
Su 10 vaikų grupe atvykusiam vienam mokytojui bei grupes lydinčiam gidui renginys yra nemokamas. Pasiūlysime jiems gardžios kavos su saldžiausiais savo kurtais tortukais ar gaivinančiais ledais.

pramogos
pramogos

SALDŪS IR LINKSMI VAIKŲ GIMTADIENIAI SU PASIRINKTU PERSONAŽU

Nepamirštamas saldus gimtadienis, kupinas įspūdžių ir skaniausių vaišių! Kviečiame mūsų šokoladinėje Vilniuje arba Trakuose švęsti vaikų gimtadienius, kuriems paruošėme atrakcijų ir staigmenų. Vaikai ne tik degustuos ir ragaus įvairius saldumynus, bet ir patys, savo rankomis gamins šokoladinius saldainius. Šventės svečiai išgirs įdomių pasakojimų iš šokolado istorijos, susipažins su šokolado saldainių gaminimo procesu. O šventinę nuotaiką kurs pasirinktas personažas, kuris kvies vaikus kartu piešti, dainuoti ir žaisti. Gimtadienio metu bus organizuojama loterija ir laimimi prizai. Pasigamintus gaminius, po šventės vaikai, pasiims su savimi.

Jūsų pageidavimu galime pasiūlyti šventės svečių maitinimą, bei mūsų rankų darbo tortą su personalizuotu puošimu.

Vieta: Didžioji g. 3, Vilniuje. Vytauto g. 4, Trakai.
Kaina asmeniui15

Minimali renginio kaina – 200 €.
Personažo kaina derinama individualiai

DEGUSTACIJA JŪSŲ DARBOVIETĖJE

Šokoladiniai saldainiai padės sustiprinti verslo ryšius ir prisidės prie Jūsų įmonės įvaizdžio formavimo. Siūlome užsisakyti aukščiausios klasės šokolado gaminius įmonių renginiams, „pasaldinti“ verslo renginius ir šventes šokolado degustavimu. Kaipgi be saldžių užkandžių prie kavos ar arbatos. Mielai tai suorganizuosime Jūsų įmonės biure, restorane ar sodyboje – bet kur, kur rengiama Jūsų šventė.

Paslaugos kaina – nuo 250 €.
Kaina taip pat priklauso nuo žmonių skaičiaus, laiko bei vietos (įtraukiamos transporto išlaidos).

EDUKACINIS ŠOKOLADO GAMINIMO ŠOU – UNIKALI ŠOKOLADO PRAMOGA SU DOVANŲ KUPONAIS

Gavote dovanų kuponą, kuriame – galimybė sudalyvauti edukaciniame šokolado gaminimo šou? Kviečiame Jus į neišdildomų įspūdžių popietę Trakuose. Čia kas antrą šeštadienį vyksta šokolado degustacijos, kurių metu kiekvienas dalyvis mėgaujasi šokolado gaminiais, naujais skonių deriniais ir iš arčiau gali prisiliesti prie šokolado istorijos. Jūsų laukia puiki vieta, jauki aplinka, šiltas aptarnavimas ir daug skanumynų. Nekantraujame susitikti!

Daugiau informacijos ir registracija:
tel.: 865571143 arba info@ajsokoladas.lt

pramogos
pramogos

ŠOKOLADINĖS ŠVENTĖS

Šokoladinėse organizuojami gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai ir įvairios šventės, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas saldiems desertams. Linksmoms pramogoms ir pašėlusiems vakarėliams be miniatiūrinių širdelių ir širdžių, rožių ir lūpos formos bučinių, turime ir labai pikantiškų bei labai šmaikščių šokolado kūrinių… Tegul šventė būna ne tik nuotaikinga, bet ir su tirpstančiomis burnoje dekoracijomis. Tokia šventė bus įsimintina šokoladinė dovana.

Kaina suaugusiems – nuo 15 €. Paslaugos kaina – nuo 200 € 

Paslaugos atlikimo vietos: Vytauto g. 4, Trakai (iki 25 asmenų vienu metu)  ir  Didžioji g. 3, Vilnius (iki 15 asmenų vienu metu).  Vilniuje). Būtina išankstinė registracija!

Svarbu žinoti! Visos kainos nurodytos su PVM. 

Mokykloms ir didesnėms grupėms taikomos papildomos nuolaidos. 

Informacija ir užsakymai
tel.: 865571143 arba info@ajsokoladas.lt