Šokolado Manufaktūra

Apie MUS

Šokolado manufaktūra „AJ šokoladas“ jau du dešimtmečius Lietuvos ir užsienio klientams siūlo aukščiausios kokybės, rankų darbo belgiško šokolado gaminius. Mūsų rankomis kuriamas šokolado gaminiai – tai ne verslas, o mūsų gyvenimo filosofija.

Viskas prasidėjo nuo idėjos pasiūlyti klientui jaukią vietą įsigyti kokybiško šokolado saldainių, o šiandien verslas išaugo į šokolado namų tinklą, siūlantį ne tik šokoladą ir jo kūrimo patirtis, bet ir šokolado degustacijas, šokolado gamybos šou, šventes. Kiekvieną šokolado mėgėją kviečiame leistis į šokolado tradicijų pažinimą ir patyrimą.

Kiekvieną dieną šokoladui ir Jums skiriame daug dėmesio ir meilės. Ar žinojote, kad beveik kas rytą gardžiai kvepiantis, šviežias šokoladas vežamas į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ar Mažeikių parduotuves? Jaukiose mūsų parduotuvėlėse, kvepiančiose šviežiu šokoladu ir kava, kiekvienas pirkėjas iš daugiau nei pusės šimto šokoladinių saldainių rūšių gali išsirinkti mėgstamiausią. Daugelio jų receptūrų sukūriau aš pats, galvodamas apie tai, kas man primena vaikystę ir kas galėtų priminti vaikystę kiekvienam. Nors sakoma, kad ir suaugusiems laimingos akimirkos yra kažkur tarp ilgo pokalbio ir gabalėlio burnoje tirpstančio šokolado…

Su meile,

Algimantas Jablonskas,

„AJ šokoladas“ įkūrėjas, knygos „Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija“ autorius

sokoladas