Proginiai tortai

Šokoladinės šventės

Siūlome „pasaldinti“ Jūsų verslo renginius šokolado degustacija arba dovanėlėmis Jūsų svečiams, nuolatiniams bei potencialiems klientams, saviems darbuotojams kalendorinių ar firmos švenčių proga.

Dovanėles pakuojame į „AJ Šokoladas“ firmines dėžutes puoštas atlaso kaspinais, šilko gėlėmis, su linkėjimų lapeliais, sveikinimo kortelėmis arba pakuotę su Jūsų firmos ženklais. Jei tokios neturite, galime ją sukurti ir pagaminti.

Mūsų retro stiliaus šokoladinė sostinės centre, Gedimino pr. – puiki vieta popiečio susitikimams, jaukioms firmos šventinėms arbatėlėms, šiltiems teminiams vakarams su šokolado istorija, ragavimu, saldžių naujienų pristatymu ir sentimentalia muzika. Šokolado degustacijas mielai suorganizuosime ir Jūsų firmos biure, restorane – bet kur, kur rengiama Jūsų šventė. Saldėsius galite išsirinkti iš mūsų produkcijos katalogo, o jei turite ypatingą svajonių šokolado receptą, labai pasistengsime jį paversti tikrove.

P.S. Linksmoms progoms ir pašėlusiems vakarėliams (mergvakariams ar bernvakariams) be miniatiūrinių širdelių ir ŠIRDŽIŲ, rožių ir lūpų formos bučinių, turime ir labai pikantiškų, šmaikščių šokolado kūrinių…

Saldžiausi linkėjimai – Algimantas Jablonskas

Šokoladinių idėjų  užsakymų telefonas – 8 655 71143

Tortų užsakymų telefonas – 865022365