На церемонии награждения «Золотыми луковицами» победителям в двенадцати номинациях будут вручены шоколадные луковицы

2013 Auksiniai_svogunai2

Ketvirtadienio popietę „Senamiesčio šokoladinėje“ susitiko vienos garsiausių Rusijos komedijos „Dvylika kėdžių“ veikėjai Ostapas Benderis (Justinas Jankevičius) ir Kisas Vorobjaninovas (Arūnas Valinskas). Žodžio kišenėje neieškantys vyrai atskleidė „Auksinių svogūnų“ užkulisius ir pasidalino ypatingomis paslaptimis, ko žiūrovai ir dalyviai gali tikėtis balandžio 1-ąją.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pramogos/tv/auksiniuose-svogunuose-dvylikos-nominaciju-laimetojams-bus-iteikti-sokoladiniai-svogunai-39-318314#ixzz2Op5XlnMo

Justinas juokavo, kad pirmą kartą žmonijos istorijoje iš mauzoliejaus bus atgabentas net Lenino kūnas. Šiais metais bus pristatyta iš viso dvylika nominacijų, tarp kurių „Metų vestuvės“, „Metų posakis“, „Metų moteris“ ir panašiai.

J.Jankevičius ir A.Valinskas atskleidė, kad į renginį atvyks net pats JAV prezidentas Obama su žmona Michelle. „Tegul visi pasiruošia apsaugos patikrai, pirmas kartas, kai JAV prezidentas atvažiuos“, – įspėjo Justinas. Taip pat vyrukai pasakojo, kad užsuks ir jų pažįstamas Aleksandras Lukašenka.

„Šį kartą parodysime, kad moterys gali dainuoti ir ne ką prasčiau pasirodyti už vyrus. Renginyje pasirodys grupė „LT Women United“. Moterys jau atsikratė „šeštos“ statuso, todėl su šia daina tikimės „Eurovizijoje“ bent penktos vietos“, – pasakojo Justinas.

Anot renginio vedėjų, šiame renginyje pasirodys daugiau kaip šimtas svečių. Scenoje bus galima išvysti „Studentes“,

Rytį Ciciną, Ireną Starošaitę, grupę „Čilinam“ ir daug kitų.

2013 Auksiniai_svogunai4

2013 Auksiniai_svogunai3

2013 Auksiniai_svogunai

2013 Auksiniai svogunai

 

.