Pramogos

Registracija į pramogas

Šokolado gaminimo šou – šokoladas iš Jūsų rankų

Čia patogiai sustoja 25 – 35 žmonės. Kol renkasi visi svečiai, mes ištirpiname šokoladą ant šokoladinės vidury stovinčio didelio marmuro stalo, susidėliojame „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, kremu, drožlėmis… Trumpai ir šmaikščiai pasakojama šokolado ir mūsų šokolado manufaktūros istorija. Šiuo metu galime didžiuotis savo šokolado specialistais, kurie veda šokolado gaminimo pamokėles su savo unikalia programa. Vienas paperka savo nuoširdumu ir gera energija, kitas – šmaikščiomis istorijomis apie šokoladą arba padovanoja jums „Šokoladinį lietų“. Norintys sužinoti daugiau apie šokolado manufaktūrą bei daug kitų įdomių istorijų, už papildomą mokestį gali užsisakyti gaminimo šou pas patį Lietuvos šokolado karaliumi tituluojamą manufaktūros savininką – Algimantą Jablonską. Prieš pradedant lieti šokoladinius saldainius, parodoma ir duodama paskanauti žaliavos, skirtos šokoladinių saldainių gamybai. Tuo metu  šokoladas temperuojamas: pilamas ant stalo ir mentelėmis vėsinamas. Vėliau liejamos formelės, ragaujamas ir pilamas kremas. Visi svečiai gamina saldainius patys, o mes pasirūpiname vienkartinėmis prijuostėmis ir kepuraitėmis. Paprastai čia žiūrovų nebelieka. Kol lietas šokoladas kristalizuojasi, demonstruojama triufelių ir kitokių „rankinių“ saldainių gamyba. Sustingus šokoladui formelėse, iškilmingai skelbiama paties šviežiausio šokolado degustacija ir ant granitinio stalo gražiai sugula blizganti naujausia saldainių „karta“, o tada jau nebelieka ir nemėgstančių šokolado… Dar apie 20 minučių svečiai patys gaminasi saldainius, tarp kurių renkamas unikaliausias bei išradingiausias. Visi dalyviai yra apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad jie tapo šokolado ekspertais. Savo kūrinius dalyviai susipakuoja į maišelius, o vis dar šiltas šokoladas dubeniuose išgaruoja akimirksniu. Dalyvaujantiems siūlome įsigyti papildomai lauktuvių už gerą kainą. Kaina vaikui nuo  15.00.(vaikas iki 18 m.), suaugusiajam nuo 15,00. Minimali renginio kaina  150. Paslaugos atlikimo vietos: Vytauto g. 4, Trakai bei Pilies g. 8, Vilnius. Vienu metu galime priimti iki 50 vaikų Trakuose bei iki 30 vaikų Vilniuje. Su 10 vaikų grupe atvykusiam vienam mokytojui bei grupes lydinčiam gidui renginys nemokamas. Pasiūlysime jiems gardžios kavos su saldžiausiais savo kurtais tortukais ar gaivinančiais ledais.

Šokolado gaminimo šou – unikali šokolado pramoga su dovanų kuponais

Mūsų retro stiliaus šokoladinė Trakuose – tai puiki vieta, jauki aplinka, šiltas aptarnavimas… Joje kas antrą šeštadienį organizuojamos „Sumestinės“ šokolado degustacijos tiems, kurie buvo palepinti mūsų šokolado kuponais…

Šokolado Vyno ir šokolado degustacija su D. Velička

Vyno ir šokolado degustacijos pramoga – tai malonus bandymas “supiršti” du prieštaringus dalykus: šokoladas dažniausiai karčiai saldokas, veliasi burnoje, užpildo savimi burną nuo lupų iki gomurio. Vynas, priešingai, lengvai geriamas, dažniausiai gaivus, rūgštokas, jo skonis nenuspėjamas dėl didžiulės įvairovės. Vynas prisibijo šokolado! To skonio monstro, kuris užblokuoja skonio receptorius, tad vyną geriame nejusdami  jo tikrojo skonio. Išeitis: rasti vyną, kuris nebijotų šokolado, būtų už jį stipresnis, šiek tiek saldesnis ar turėtų šokoladui būdingų skonio savybių. Iš kitos pusės, geras šokoladas dairosi tinkamo vyno! Kai abu burnoje sutaria, turim įspūdį, kurį nusakome: K A I F A S . Pilies gatvės ŠOKOLADINĖJE degustacijai šokoladui į „pamerges” imame KRIAUŠĘ, KIVI, VYNUOGĘ, į ” pabrolius “- OBUOLĮ, MARCIPANĄ   ir ragaujame su  baltuoju, raudonuoju vynais ir išlaikytu Porto. Kiekvienas vaisinio šokolado fondiu kąsnelis palydimas gurkšneliu vyno, ieškant geriausiai JUMS tinkančio varianto. ŠOKOLADINĖ VYNO pramoga turi maloninti Jūsų širdį. Sprendimas priklauso JUMS. Mes nediktuosime akademinių derinimo pamokslų. Jus savo skonio šeimininkas. Mūsų pareiga sudaryti ragavimo asortimentą, paruošti tinkamą aplinką ir atsakyti  į  Jums dominančius klausimus. GERĄ NUOTAIKĄ UŽTIKRINAME. LAUKIAME ! Kaina suaugusiajam nuo 18,50. Minimali renginio kaina 185. Degustacija įprastai vykdoma Pilies g. 8, Vilniuje, tačiau pilnoms grupėms įmanoma atlikti paslaugą ir bet kuriuose mūsų šokolado restoranuose.

Naminių ledų degustacija su ledų meistru NAUJIENA!

Tik pas mus galite  pamatyti kaip gimsta  patys skaniausi natūralūs naminiai ledai.  Išmoksite pasigaminti patys ir turėsite galimybę paragauti šviežiausių ledų savo gyvenime.Degustacijos metu vyks viktorina, o už teisingus atsakymus laimėsite papildomus prizus.GERĄ NUOTAIKĄ UŽTIKRINAME. LAUKIAME ! Kaina suaugusiajam ir vaikui nuo  15,00. Minimali renginio kaina / 150. Degustacijos vieta – Vytauto g. 4, Trakai. Rezervacija vykdoma telefonu 865571143 arba el. paštu info@ajsokoladas.lt

Šokolado fondiu

Didžiulis dubuo šokolado, vaisiai, riešutai, marcipanas ir imbieras… tai kiekvieno smaližiaus svajonė. Surenkite sau mažytę šventę, užsisakydami šokolado fondiu ir drauge su Jums brangiais žmonėmis panirdami į saldžią svajonę… Kainos:  15./2 asmenims,  25./4 asmenims Paslaugos atlikimo vietos: visi šokolado restoranai

Kviečiame vaikučius saldžiai ir linksmai atšvęsti gimtadienį su ŠOKOLADO FĖJA

Šokoladinėje  ne tik degustuosite šokoladą, ragausite dar neragautų skanumynu, gaminsite saldainius, pasiklausysite šokoladinių istorijų, pamatysite visą šokoladinio saldainio gaminimo procesą, bet kartu su Šokolado fėja dainuosite, žaisite, piešite… Šokolado fėja gyvena šiuo metu Pilies g 8, Vilniuje. Kaina vaikui nuo  15.00, suaugusiajam nuo  15.00. Papildomai vienkartinis mokestis (nuo grupės) fėjai –  20.00. Minimali renginio kaina 150.

Degustacija jūsų darbovietėje

Siūlome „pasaldinti“ verslo renginius, šventes šokolado degustavimu. Mielai tai suorganizuosime Jūsų firmos biure, restorane ar sodyboje – bet kur, kur rengiama Jūsų šventė. Minimali renginio kaina –  250. Kaina taip pat priklauso nuo žmonių skaičiaus, laiko bei vietos (įtraukiamos transporto išlaidos).

Šokoladinės šventės

Linksmoms pramogoms ir pašėlusiems vakarėliams (mergvakariui ar bernvakariui) be miniatiūrinių širdelių ir ŠIRDŽIŲ, rožių ir lūpos formos bučinių, turime ir labai pikantiškų ir labai šmaikščių šokolado kūrinių… Kaina suaugusiajam nuo  15.00. Minimali renginio kaina 150. Paslaugos atlikimo vietos: Vytauto g. 4, Trakai bei Pilies g. 8, Vilnius. Vienu metu galime priimti iki 25 asmenų Trakuose bei iki 15 asmenų Vilniuje.

Šokolado fontanas renginiams, konferencijoms bei Jūsų šventėms

Užsisakykite puikią šokoladinę paslaugą, kurią pristatysime į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą. Kaina derinama individualiai.

Tortų paruošimo kursai anglišku stiliumi

Visus norinčius išmokysime daryti nedidelius saldžius stebuklus, kuriais visada galėsite pradžiuginti savo draugus bei artimuosius. Mes pademonstruosime įvairias technikas bei medžiagas, su kuriomis išmokę dirbti, jūs tikrai sugebėsite sukurti savo saldųjį šedevrą. Mokymai skirti tiems, kurie nežino apie tortų puošimą ir tiems, kurie jau kažką moka. Įgūdžius, kuriuos įgysite per mūsų pamoką, galėsite toliau savarankiškai lavinti bei tobulinti ir turėsite galimybę visuomet nustebinti savo draugus, ar net pradėti savo verslą. Mokymų programa:

  1. Įrankiai ir jų naudojimas.
  2. Cukrinė masė ir darbas su ja.
  3. Gėlių pagaminimo technika.
  4. Darbas su dažikliais (sausais ir skystais). Spalvinės gamos parinkimas. Spalvų derinimas.
  5. Figūrėlių lipdymas.
  6. Tortų apipavidalinimas vaikų tematika.
  7. Nuoseklus torto papuošimas (vestuvinis, proginis) naudojant įvairias technikas ir dizainą.
  8. Susipažinimas su kitokiomis technikomis (šokoladas, aisingas, karamelė, marcipanas).

Mokymų trukmė 6 – 7 valandos. su pietų pertrauka, kurios metu kurso dalyviai bus vaišinami kava, arbata ir sumuštiniais. Visos medžiagos ir įrankiai bus pateikti. Rekomenduojama su savimi turėti chalatuką, arba prijuostę. Pabaigus kursą dalyviams išduodami diplomai. Dalyviai po kurso baigimo galės įsigyti cukrinę masę, plastišką šokoladą bei marcipaną skirtą tortui papuošti. Kaina vienam asmeniui – 75.  be gaminių kepimo arba 95su kepimu. Maksimalus dalyvių skaičius iki 20 asmenų. Mokymai vyksta Trakuose, Vytauto g. 4 arba Vilniuje, Pilies g. 8.

Svarbu žinoti!

Visos kainos nurodytos su PVM. Mokykloms ir didesnėms grupėms taikomos papildomos nuolaidos. Būtina išankstinė registracija! Registracijos anketa: užeiti Informacija ir užsakymai tel.: 865571143 arba administracija@ajsokoladas.lt