Parduotuvės

1 220190322_123805 20190322_124311 (1)

Šokolado restoranas “Pilies šokoladinė” Vilniuje, Pilies g. 8

Vilniaus senamiestyje įsikūręs restoranas pirmiausia pribloškia išskirtiniu interjeru. Pas mus atvykę galite pamatyti šokolado kambarį, o kavinės vitriną puošia šokoladinė Alisa su savo draugais iš ,,Stebuklų šalies’’. Atvykę į mūsų jaukų ir šokoladu kvepiantį restoranėlį galėsite ne tik pasmaguriauti šviežiais tortais ir šokoladiniais saldainiais, bet ir pasimėgauti gardžia kava bei arbata. Čia taip pat galėsite paragauti mūsų šokoladinėje gaminamų ledų.

Šokolado restoranas “AJ šokoladas” Vilniuje, Gedimino pr. 46

Nedidelė, bet jauki šokolado parduotuvė – kavinukė įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, vienoje pagrindinių sostinės gatvių – Gedimino prospekte. Čia smagu išgerti kvapnios kavos, paragauti skirtingo skonio saldainių, pasmaguriauti karšto juodo šokolado, pasimėgauti mėgstamo torto gabalėliu, romantiškai praleisti vakarą žvakių šviesoje. Mūsų parduotuvėje galima užsisakyti tortą šventei ar nustebinti savo artimą žmogų įvairios formos šokolado figūrėlėmis. Išskirtinumo Jūsų šokoladinei dovanėlei suteiks spalvotos dėžutės, įvairiaspalvės juostelės bei šventiškos smulkmenėlės

Šokolado restoranas “Šokolado sostinė” Trakuose, Vytauto g. 4

Ypatingai rami vieta Trakų širdyje, kur galima pailsėti nuo miesto šurmulio ir paragauti gardžios kavos. Čia visą laiką kvepia šokoladu… Tai stebuklingas kvapas, kuris užburia ir pakelia virš kasdienybės… Čia gimsta šokoladinės svajonės… Tai vieta, kurioje kiekvieną dieną pagaminami tūkstančiai saldainių, kepami mūsų gardieji tortai, gaminami skanieji ledai. Restorano sienoje yra mažyčiai langučiai, pro kuriuos pažvelgęs gali išvysti, kaip atsiranda tas burnoje tirpstantis malonumas…
Čia pildosi svajonės… Tai vieta, kur Tu pats gali išmokti gaminti saldainius, pasiklausyti saldžių istorijų, išsiteplioti nosį šokoladu ir pagaminti unikalų, savo paties sukurtą saldainį…

Šokolado restoranas „AJ Šokoladas“ Klaipėdoje, Karoso g. 7

Jauki, nedidelė šokolado parduotuvė- kavinukė, kurioje smagu išgerti kvapnios kavos, paragauti saldainių, palaižyti karšto šokolado, pasmaguriauti tortu. Čia visada rasite didžiulį asortimentą šviežiausių saldainių, saldžių dovanėlių.

Šokolado restoranas „Centro šokoladinė“ Šiauliuose, Vilniaus g. 134

Čia platus ne tik šokolado, tortukų, desertų, išskirtinių arbatų, bet ir šviežiai skrudintų kavos pupelių asortimentas. Tai išskirtinė vieta, kur su meile yra ruošiama  daugiausia kavos gėrimų mieste. Taip pat yra vyno kampelis, kur galima atkimšti bet kurį vyno butelį ir vietoje degustuoti užkandžiaujant įvairiais sūriais ir kumpeliais, bei marinuotomis daržovėmis ar pikantiškais sumuštiniais. Čia visada skambės sentimentalus, ramus muzikinis fonas, o Jūs galėsite paskaityti šviežiausius spaudos leidinius.
Norintiems daugiau sužinoti apie šokolado gamybą ir degustaciją organizuojamos saldžios teminės šventės vaikams, kolektyvams, gimtadienio ir kitomis progomis. Šventės – degustacijos ruošiamos tiek kavinėje, tiek Jūsų pasirinktoje vietoje.

Šokolado restoranas “Šokoladas” Mažeikiuose, Laisvės g. 33

Jauki, nedidelė šokolado parduotuvė-kavinukė, kurioje smagu išgerti kvapnios kavos, paragauti saldainių, palaižyti karšto šokolado, pasmaguriauti tortu, romantiškai praleisti vakarą žvakių šviesoje. Čia visada rasite didžiulį asortimentą šviežiausių saldainių, saldžių dovanėlių.
Lyoness ir Omni ID partneris!

Šokolado restoranas “Aqua parko šokoladinė” Druskininkuose, Vilniaus al. 13- 2 (Vandens parke)

Jauki, nedidelė šokolado parduotuvė- kavinukė, kurioje smagu išgerti kvapnios kavos, paragauti saldainių, pasimėgauti karštu šokoladu. Puikiausia vieta įsigyti saldžių lauktuvių.

Šokolado restoranas – parduotuvė

“AJ šokoladas” Vilniuje, Gedimino 9

“Nėra nieko geriau už gerą draugą.Nebent draugas su šokolado dėžute…”, – išsitarė menininkė Linda Greyson. “AJ ŠOKOLADAS”  , įsikūres (Gedimino 9) pusrūsyje, čia yra virš 50 rūšių įvairiausių šokoladinių saldainių, taip pat galima įsigyti dailų tortą ar supakuoti čia pat sukomplektuotą dovaną. Retro stiliaus šokolado restoranėlyje aplinka ir paslaugios pardavėjos primena, koks paprastas ir saldus gali būti gyvenimas – kaip vaikystėje.

AJ Šokolado namai Panevėžyje” Klaipėdos g. 143 A BABILONAS

Išskirtiniu šokolado skoniu nuo šiol gali mėgautis ir panevėžiečiai.
Prekybos ir pramogų centre BABILONAS duris atvėrė šokolado manufaktūros „AJ
Šokolado namai”. Kiekvieną čia užsukusįjį sužavės rankiniu būdu pagaminti
šokolado gaminiai pagal geriausias tradicijas su šviežios kavos gėrimais.
Taip pat gali įsigyti maltų ir nemaltų šviežiai skrudintos kavos  ir
aukščiausios kokybės arbatos  iš Šri Lankos .