Celebrating his birthday, the chocolate of king Algimantas Jablonskas introduced sweet dolls

Žinomas verslininkas, šokolado karaliumi tituluojamas Algimantas Jablonskas (48) ketvirtadienio vakarą maudėsi sveikinimų jūroje – vieną dieną jis šventė net penkias svarbias šventes. Artimiausius draugus ir pažįstamus A.Jablonskas pakvietė į naujo šokolado restorano Vokiečių gatvėje atidarymą bei unikalios iš saldžių medžiagų sukurtos lėlių kolekcijos pristatymą.

Atvykę su dovanomis ir gėlėmis svečiai sužinojo ir apie dar tris svarbias verslininkui progas – jo asmeninį gimtadienį, jauniausio sūnaus Tajaus pusės metukų sukaktį bei firmos „AJ šokoladas“ dešimtmetį.

Tarp sveikintojų buvo dizainerė Audronė Bunikienė, mentalistas-iliuzionistas Nicholas Kin, advokatė Raimonda Kazlauskienė, televizijos laidų vedėja bei menininkė Nomeda Marčėnaitė, verslininkė Jovita Mažeikienė, dainininkė Veronika Gordijevskaja, šokolado skulptorė Elena Kliment.

„Labai džiaugiuosi, kad su manim svarbią dieną yra šeima – žmona Erika, dukrelės Simona ir Aleksija, sūnelis Tajus. Švęsti tiek progų vienu metu – ypatinga“, – kalbėjo laimingas A.Jablonskas.

Ruošdamasis šokolado restorano atidarymui jis sumąstė naujos vietos interjerą papuošti originaliomis lėlėmis iš šokolado bei cukraus masės. Joms sukurti E. Klimet panaudojo apie 85 kilogramus šokolado bei perpus mažiau cukraus masės.

„Lėlės tinkamoje temperatūroje gali būti ilgai“, – sakė lėlių kūrėja. Sunkiausia, anot jos, buvo suformuoti sukneles bei jų detales. Iš viso darbas nuo idėjos iki jos realizavimo užtruko apie pusantro mėnesio.

E. Kliment, A.Jablonsko užsakymu, pernai yra sukūrusi šokolado kambarį, įkurdintą Vilniaus senamiestyje.

Autorius:Vaidas Grudis/ Žmonės.lt

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.  / Algimanto Jablonsko gimtadienis

Straipsnis iš www.15min.lt